top of page

Wordt jouw straat een High Five Straat?

In een High Five straat geven buren elkaar extra aandacht. Ze verwelkomen nieuwe buren, lenen elkaar spullen, doen klusjes voor mensen die dat niet kunnen en gaan op bezoek bij eenzame bewoners. Hierdoor ontstaan er warme, fijne straten waar iedereen meedoet. Als gemeente helpen we deze actieve straten. Door direct met hen in contact te staan (via een gangmaker in de straat), het bieden van ansichtkaarten en kalenders en het ondersteunen van buurtactiviteiten of bewonersinitiatieven. Ben jij die actieve buur en zie jij het helemaal zitten om jouw straat een High Five straat te maken?


Meld jouw straat dan snel aan of vindt meer informatie op https://www.thuisinnissewaard.nl/high-five-straten2 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page